Skip to content Skip to footer

Alanında Uzman Ekibimizle

Size Özel Çözümler Üretiyoruz

Türkiye’nin ilk lunapark ekipmanları üreticisi olan Dal Rides, 1958 yılından beri Lunapark, Tematik Park ekipmanları ve eğlence araçları üretimi yapmaktadır. Müşterilerine üretim kalitesinin yanı sıra titiz işçilik, garantili üretim ve kreatif tasarım gibi avantajlar da sağlayarak başta Avrupa olmak üzere tüm Dünyaya hizmet vermektedir. Bugün hali hazırda 250’si Avrupa olmak üzere 500’e yakın ünite dünyanın dört bir yanında aktif olarak hizmet vermektedir.

Üretiminin yaklaşık %95’lik kısmını Avrupa ve dünyanın diğer ülkerine ihraç eden şirketimiz, 8.200 m2 kapalı alan ve 13.000 m2 açık alan olmak üzere toplamda 21.200 m2’lik fabrikada üretim ve ARGE faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üretim bandında iş güvenliğine temel öncelik veren şirketimiz tüm üretimlerini TÜV ve ISO standartlarına uygun, her ekipman için ayrı ayrı kayıt altına aldığı Kalite Belgeleri ile üretimini tamamlamaktadır.

Üretim kalitesinin yanı sıra işletmecilikte de Lider konumda olan şirketimiz, “Dal Temapark” markasıyla Türkiye’de 6 Adet Açık Alan Lunapark, 3 Adet Kapalı Alan Temapark olmak üzere toplamda 9 eğlence merkezinin işletmesini, 12 kapalı ve açık alan eğlece merkezinin bakım ve onarımlarının hizmetini sürdürmektedir. 

0
Tecrübe
0
Proje
0
İstihdam
0
Ünite

Her bir detayı özenle işlenmiş, her bir parçası titizlikle seçilmiş, her alanı detaylıca hesaplanmış ve her bir tasarımı yaratıcılıkla şekillendirilmiş üniteler üretiyoruz.

Baki Mustafa DAL

CO-Founder – Genel Müdür